Op 11 mei 2011 wordt het project 'de Roze Belweek' gelanceerd. Çavaria organiseert die, op initiatief van Vlaams minister voor Gelijke Kansen Pascal Smet. Van 24 september 2011 tot 1 oktober 2011 zullen oudere holebi's en hun omgeving al hun grieven, suggesties, positieve of negatieve ervaringen kwijt kunnen aan getrainde vrijwilligers aan de telefoon of chat. Zanger Will Ferdy, die in 1970 zijn coming-out deed, vertelt bij de lancering waarom dit initiatief waardevol en noodzakelijk is.
Waarom een Roze Belweek nodig is en wat er tijdens die week precies staat te gebeuren, komt u te weten op het persmoment op 11 mei, in de Blauwput in Leuven. Will Ferdy zal hierbij aanwezig zijn en kort geïnterviewd worden.
Na de voorstelling van de Belweek spelen jong en oud holebi-bingo. Dit een is een holebivariatie op het klassieke bingo-spel.